عمران اطلس ایرانیان
مجتمع مسکونی اطلس نمک آبرود

شهر توريستي نمك‌آبرود كه در دوازده كيلومتري غرب چالوس واقع شده قسمتي از اراضي منطقه را با وسعت تقريبي ٦٥٠ هكتار دربر مي‌گيرد. حد شمالي اين اراضي را درياي خزر و حد جنوبي آن را ارتفاعات مدوبن (از ارتفاعات سلسله جبال البرز) تشكيل داده است. وجود پارك‌هاي جنگلي بنفشه و شمشاد در قسمت شمالي اين مجموعه با وسعت تقريبي ٢٠٠ هكتار مناظر بديعي را در اين قسمت از اراضي به وجود آورده است. ضمن آنكه در جنوب اين اراضي دامنه كوه مدوبن به‌صورت جنگلي فشرده و با جاذبه‌هاي بصري فوق العاده واقع شده است.

پروژۀ «٤٠٠ واحدی اطلس نمک‌‌آبرود» در محله ٢ نمک‌آبرود واقع شده است. مساحت زمین پروژه ۱۸۷۰۰ مترمربع و زیربنای کل پروژه حدود ٦٠,٠٠٠ مترمربع است و دسترسی‌های اصلی و فرعی به این مجتمع از طریق راه‌های آسفالت احداثی کمربندی شهری و موجود در شهرک امکان‌پذیر است. طراحی محوطه مجموعه براساس چشم‌انداز هماهنگ با محیط است و محوطه مجتمع دارای فضای سبز است که با توجه به اقلیم خاص منطقه نمک‌آبرود، از گیاهان ترون، سرو کوهی، سرو سیمین و شمشاد اناری در این فضای سبز استفاده شده است.

مصالح نمای این ساختمان‌ها سیمان و لوورهای چوبی است و سیستم روشنایی مشاعات مجموعه با روشنایی لوکس و مجهز به کنترل سنسور حرکتی است هرکدام از بلوک‌ها به یک دستگاه آسانسور ٦ نفره مجهز است و کنترل تردد افراد به مجتمع از طریق درب اصلی و حفاظت و حراست موجود در شهرک صورت می‌گیرد. سیستم گرمایشی واحدها، پکیج حرارتی و سیستم سرمایشی آن اسپیلیت کانالی است. همچنین تمامی واحدها دارای دو نوع سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی هستند.

تمامی مجتمع‌های پروژه به شکل بلوک‌بندی و در قالب 48 بلوک طراحی شده است. هر بلوک به‌صورت ٥ طبقه روی پیلوت در موقعیت شمالی-جنوبی واقع و طبقات اول تا سوم، دو واحدی و طبقات چهارم و پنجم به صورت دوبلکس و یک واحدی است. فضای مفید واحدهای مسکونی پروژه بین ٨٥ تا ٢٨٠ مترمربع متغیر است و دارای به‌روزترین و مدرن‌ترین امکانات آپارتمان‌سازی از جمله درب ضدحریق و ضدسرقت، طراحی داخلی مدرن و کف پارکت، پنجره‌های دوجداره یوپی‌وی‌سی، کابینت ام‌دی‌اف، سیستم‌های گرمایشی به‌صورت پکیج و سیستم‌های سرمایشی به‌صورت اسپیلیت، سیستم اعلام حریق و ... می‌باشد.

از امکانات دیگر بلوک‌ها می‌توان به‌وجود آسانسور و راه پله خروج اضطراری و از امکانات رفاهی برای مالکان واحدهای پروژه ٤٠٠ واحدی اطلس نمک‌آبرود می‌توان به کارت رایگان تردد به مرکز تفریحی توریستی نمک‌آبرود اشاره کرد.

یکی از نقاط قوت واحدهای مسکونی پروژه ٤٠٠ واحدی اطلس نمک‌آبرود این است که تمامی واحدهای این مجموعه دارای پارکینگ و انباری نیز هستند.

شهر نمك آبرود در دوازده كيلومتری غرب چالوس

عکس‌های این پروژه

logo-area